Participam:
Ondřej Kepka, Petr Štěpán, Jaroslav Vostrý, Jan Kačer, Josef Abrhám (i.a.), Tereza Groszmannová, Hana Bauerová, Erika Stárková, Hana Talpová, Jaromír Hanzlík, Ladislav Županič (mais)participam
Ondřej Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (série)
Tetinka (1977) (filme de TV)
Petr Štěpán
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jaroslav Vostrý
Checoslováquia
Jan Kačer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
O Vale das Abelhas (1967)
O Anjo da Morte (1963)
Josef Abrhám (i.a.)
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Tereza Groszmannová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Podezření (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
In nomine Patris (2004) (filme de TV)
Hana Bauerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Srpnová neděle (1960)
Vstanou noví bojovníci (1950)
Erika Stárková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Zátopek (2021)
Sedmero krkavců (2015)
Hana Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ladislav Županič
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Jana Šrejma Kačírková
Checoslováquia
Vlastimil Harapes
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Marketa Lazarová (1967)
Aneta Voleská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Když má svátek Dominika (1967)
Jaroslav Someš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Gobseck (1985) (filme de TV)
Poslední motýl (1990)
Jan Žižka (1955)
Jan Vondráček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (gravação de teatro)
Lhář (2005) (gravação de teatro)
Ondřej Nosálek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Kobry a užovky (2015)
Bohéma (2017) (série)
Ondřej Brousek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Myši patří do nebe (2021)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Jakub Gottwald
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Montenegro (2016)
Expozitura (2009) (série)
Menandros & Thaïs (2016)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)