Realização:
Věra JordánováArgumento:
Josef KlímaCâmara:
František NěmecMúsica:
Zdeněk ŠikolaElenco:
Filip Renč, Marta Vančurová, Dana Syslová, Kateřina Pokorná, Lucie Zedníčková, Josef Vinklář, Miroslav Hanuš, Karel Hlušička, Jiří Klem, Ludvík Král, Daniel Netušil, Ilja Racek, Jaroslav Satoranský (mais)Elenco
Filip Renč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Marta Vančurová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dana Syslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Krvavá svatba (1987) (gravação de teatro)
Kateřina Pokorná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lepší prima den (1987) (filme de TV)
Lucie Zedníčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Josef Vinklář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Miroslav Hanuš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Karel Hlušička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Jiří Klem
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Ludvík Král
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Trampoty pana Humbla (1997) (filme de TV)
Malovaný děti (2003) (filme de TV)
Daniel Netušil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Páni kluci (1975)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Ilja Racek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Jaroslav Satoranský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
František Švihlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smutek sluší Elektře (1991) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Ilona Jirotková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Petrolejové lampy (1971)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Simona Postlerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Zámek v Čechách (1993) (filme de TV)
Romana Kvapilíková-Julinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Červený a černý (2006) (gravação de teatro)
Barbora Leichnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Hidden in Silence (1996) (filme de TV)