participam
Pavel Zedníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Marek Eben
Checoslováquia
Os melhores filmes:
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Praha stověžatá (2016) (gravação de teatro)
Arabesky (1987) (filme de TV)
Josef Somr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Zdeněk Svěrák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Záskok (1997) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Pavel Liška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Návrat idiota (1999)
Arnošt Goldflam
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (série)
Luba Skořepová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Sabina Laurinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Lyžař v parném létě (1984) (filme de TV)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Ladislav Gerendáš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Ota Jirák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muži v offsidu (2010) (gravação de teatro)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Miroslav Kořínek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Slavnosti sněženek (1983)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)