Realização:
Drahomíra Reňáková-KrálováArgumento:
Květa KuršováCâmara:
Miroslav ČvorsjukMúsica:
Jaroslav UhlířElenco:
Lucie Čechová, Marie Tomášová, Dana Syslová, Oldřich Vízner, Tereza Fliegerová, Rudolf Pellar, Lenka Skopalová, Markéta Světlíková, Jitka Asterová (mais)Elenco
Lucie Čechová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Městem chodí Mikuláš (1992) (filme de TV)
Láska zlatnice Leonetty (1991) (filme de TV)
Potkal jsem ho v ZOO (1994)
Marie Tomášová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marketa Lazarová (1967)
Morálka paní Dulské (1958)
Jejich den (1962) (filme de TV)
Dana Syslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Krvavá svatba (1987) (gravação de teatro)
Oldřich Vízner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Postřižiny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Tereza Fliegerová
Os melhores filmes:
Čarodějky z předměstí (1990)
Rudolf Pellar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sen noci svatojánské (1959)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Princ a chuďas (1971) (filme de TV)
Lenka Skopalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ptákovina (2009) (gravação de teatro)
Markéta Světlíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Čas sluhů (1989)
Den pro mou lásku (1976)
Deváté srdce (1978)
Jitka Asterová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Vratné lahve (2007)
Ivan Řezáč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Pan Dodd má schůzku (1992) (filme de TV)
Linda Rybová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Slečna Julie (1999) (gravação de teatro)
Alena Karešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zámek v Čechách (1993) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Pavel Nový
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
S tebou mě baví svět (1982)
Jan Hraběta
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (gravação de teatro)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (gravação de teatro)
Akt (1997) (gravação de teatro)
Zdeněk Srstka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonada Joe (1964)
Dana Hlaváčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Popelka (1969) (filme de TV)
Karel Engel
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Limonada Joe (1964)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Arnošt Proschek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Bude řeč o penězích (1988) (filme de TV)
Luďa Marešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucie Juřičková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)