Modrý kód - Série 2 (2017) (temporadas)
Realização:
Jaromír PolišenskýCâmara:
Jakub ŠevčíkMúsica:
Dominik RenčElenco:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Eva Podzimková, Roman Zach, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková, Lenka Zahradnická, David Gránský, Martin Bohadlo, Berenika Kohoutová, Mojmír Maděrič (mais)Elenco
Sabina Laurinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Eva Podzimková
Checoslováquia
As melhores séries:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
1864 (2014) (série)
Kosmo (2016) (série)
Roman Zach
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Ondřej Rychlý
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Trapasy (2007) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Marika Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Sandra Nováková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Lenka Zahradnická
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
David Gránský
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Martin Bohadlo
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Život je hra (2018) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Berenika Kohoutová
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Terapie (2011) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Kryštof Nohýnek
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Jan Urban
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Tomáš Materna
Checoslováquia
As melhores séries:
Nevinné lži (2013) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
4teens (2011) (série)
Eva Salvatore Burešová
Chéquia
As melhores séries:
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Specialisté (2017) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Filip Cíl
Checoslováquia
As melhores séries:
Ďáblova lest (2009) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Docent (2023) (série)
Štěpán Benoni
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Kukačky (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Jakub Štěpán
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Dana Novák Pešková
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Hvězdičky (2018) (série)
Labyrint (2015) (série)