Elenco
David Radok
Checoslováquia
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Jan Dolanský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Lakomec (2003) (filme de TV)
Alois Švehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Sabina Králová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Periferie (1996) (filme de TV)
Afrodita (1993) (filme de TV)
David Matásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (série)
Audience u královny (2021) (gravação de teatro)
Karel Dobrý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Vladislav Beneš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Audience u královny (2021) (gravação de teatro)
Matka (1985) (gravação de teatro)
La piovra (1984) (série)
Jan Hartl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (série)
Petr Pelzer
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Oldřich Vlček
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (gravação de teatro)
Petra Špalková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šašek a královna (1985) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Babí léto (2001)
Vladimír Javorský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Jiří Černý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Jan Bidlas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Podezření (2022) (série)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Kateřina Winterová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Toman (2018)
Marie Terezie (2017) (série)
Šeptej (1996)
Martin Pechlát
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Proces (2013) (gravação de teatro)
Audience u královny (2021) (gravação de teatro)
Martin Hofmann
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
P.F. 77 (2003) (filme de TV)
Petr Motloch
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Rédl (2018) (série)