Realização:
Václav HudečekArgumento:
Milan CaisCâmara:
Jan PlesníkMúsica:
Zdeněk ŠikolaElenco:
Vladimír Dlouhý, Sylva Sequensová, Karel Vochoč, Zuzana Fišárková, Milan Šulc, Václav Antoš, Svatopluk Matyáš, Miloslav Čížek, Stanislav Tříska, Miloslav Holub, Alena Tománková, Arnošt Borovec (mais)Elenco
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Sylva Sequensová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Dívka s mušlí (1980)
Karel Vochoč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Zuzana Fišárková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Četnické humoresky (2001) (série)
Morgiana (1972)
Milan Šulc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Václav Antoš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Svatopluk Matyáš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Miloslav Čížek
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Stanislav Tříska
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (filme de TV)
Requiem pro panenku (1991)
Miloslav Holub
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
A Invenção Diabólica (1958)
A Orelha (1970)
O Barão Aventureiro (1961)
Alena Tománková
Os melhores filmes:
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (filme de TV)
Ženich mezi dveřmi (1979) (filme de TV)
Arnošt Borovec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Ludmila Bednářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ženich mezi dveřmi (1979) (filme de TV)
Bílá spona (1960)
Kotrmelec (1961)
Jan Odl
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (1999) (gravação de teatro)
Happy End (1967)
Hlídač dynamitu (1963)
Jiří Čapka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Josef Ábel
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Papá Offenbach (1970) (filme de TV)
Hodný strýček Imre (1973) (filme de TV)
Ženich mezi dveřmi (1979) (filme de TV)
Miriam Turňová
Os melhores filmes:
Ženich mezi dveřmi (1979) (filme de TV)
Dribling (1987) (filme de TV)
Irena Rozsypalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Arrowsmith (1997) (série)
Tvář za oknem (1985) (filme de TV)
Mimořádný případ (1989) (filme de TV)