Realização:
Milan PeloušekArgumento:
Zdeněk DufekCâmara:
Jiří KačírekMúsica:
Josef CeremugaElenco:
Libuše Geprtová, Leopold Franc, Helena Trýbová, Ladislav Mareček, Josef Štefl, Jiří Chalupa, Oldřich Celerýn, Milan Pásek, Eva Hradilová, Jana Hlaváčková, Jana Ebertová, Olga Hauková-Šteflová (mais)Elenco
Libuše Geprtová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Leopold Franc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Okénko (1967) (filme de TV)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (filme de TV)
Helena Trýbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Konec velkých prázdnin (1996) (série)
Mejdan na písku (1979) (filme de TV)
Ladislav Mareček
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Strýčkův sen (1971) (filme de TV)
Sestra Amáta (1989) (filme de TV)
Josef Štefl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (filme de TV)
Jiří Chalupa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obžalovaný (1964)
Případ korneta Jelagina (1968) (filme de TV)
Letos v září (1962)
Oldřich Celerýn
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Você é uma viúva, senhor! (1970)
Okénko (1967) (filme de TV)
Kto si bez viny (1963)
Milan Pásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Klec (1973) (filme de TV)
Moudrý Engelbert (1968) (filme de TV)
Eva Hradilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Strýčkův sen (1971) (filme de TV)
Šťastný Jim (1969) (filme de TV)
Jana Hlaváčková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
O Vale das Abelhas (1967)
Četnické humoresky (2001) (série)
Poslední návrat (1982) (filme de TV)
Jana Ebertová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Strýčkův sen (1971) (filme de TV)
Poslední návrat (1982) (filme de TV)
Olga Hauková-Šteflová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šťastný Jim (1969) (filme de TV)
Náš dědek Josef (1976)
Osudná smyčka (1967) (filme de TV)
Jiří Papež
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Babička (1940)
Zde jsou lvi (1958)
Josef Němeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Adelheid (1969)
Den sedmý, osmá noc (1969)
Pět holek na krku (1967)
Miloslav Kročil
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Arnošt Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Invenção Diabólica (1958)
Prokop Diviš (1977) (filme de TV)
Strom vědění dobrého (1976) (filme de TV)
Stanislav Zindulka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Jaroslav Kuneš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Bartoška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Marcela Dürrová
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Případ Salieri (1991) (filme de TV)