participam
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Pavel Landovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
O Vale das Abelhas (1967)
Adelheid (1969)
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Zdeněk Svěrák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Záskok (1997) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Luděk Sobota
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jan Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Happy End (1967)
O Dirigível Roubado (1966)
Jan Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Ondřej Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (série)
Tetinka (1977) (filme de TV)
Ondřej Vetchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vlastimil Brodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Eva Pilarová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Zuzana je zase sama doma (1961) (filme de TV)
Radka Fišarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Touha (2011) (gravação de teatro)
Nejslavnější české muzikály (2020) (concerto)
Daniela Šinkorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (filme de TV)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (filme de TV)
Michaela Badinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Velkofilm (2007) (filme de TV)
Jaroslav Uhlíř
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Koncert Petry Janů (1987) (concerto)
Miroslav Horníček 100 (2018) (gravação de teatro)
Yvonne Přenosilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concerto)
Dita Saxová (1967)