Realização:
Libuše KoutnáArgumento:
Stanislav RudolfMúsica:
Vadim PetrovElenco:
Veronika Jeníková, Marcel Vašinka, Vilém Besser, Blažena Holišová, Břetislav Slováček, Milena Steinmasslová, Martina Hudečková, Tomáš Juřička, Petr Nárožný, Jana Drbohlavová, Václav Švorc (mais)Elenco
Veronika Jeníková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (série)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (filme de TV)
Vilém Besser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Blažena Holišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Břetislav Slováček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Milena Steinmasslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Martina Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Habermannův mlýn (2010)
Tomáš Juřička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
A Oeste nada de novo (1979) (filme de TV)
Člověk proti zkáze (1989)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jana Drbohlavová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Na kometě (1970)
Václav Švorc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (gravação de teatro)
Naši furianti (1971) (gravação de teatro)
Luba Skořepová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kateřina Lírová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Oeste nada de novo (1979) (filme de TV)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Záchvěv strachu (1984)
Oldřich Janovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Skřivánci na niti (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (filme de TV)
Dana Batulková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhadná paní Savageová (1997) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (filme de TV)
Apolena Veldová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mimořádný případ (1989) (filme de TV)
Cestující bez zavazadel (1998) (filme de TV)
Osmý div světa (1989) (filme de TV)
Jaroslav Cmíral
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Bellevue (1969) (filme de TV)
Konec velké epochy (1965) (filme de TV)