Realização:
Miroslav SobotaArgumento:
Jiří BednářCâmara:
Peter BeňaElenco:
Martin Dejdar, Aťka Janoušková, Vladimír Kratina, Magdaléna Gracerová-Chrzová, Jaroslav Sypal, Zdeněk Žák, Lubor Tokoš, Antonín Molčík, Petr Vacek, Jaroslav Kepka, Jan Skopeček, Olga Schmidtová (mais)Elenco
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Aťka Janoušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (filme de TV)
Vladimír Kratina
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Swing Kids (1993)
Vodník (2019) (série)
Jaroslav Sypal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (filme de TV)
Zdeněk Žák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Lubor Tokoš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
A Invenção Diabólica (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Antonín Molčík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
O Anjo da Morte (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (filme de TV)
Kráva (1993)
Petr Vacek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gobseck (1985) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Saturnin (1994)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Olga Schmidtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Rudolf Pellar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sen noci svatojánské (1959)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Princ a chuďas (1971) (filme de TV)
Bohumil Vávra
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Adelheid (1969)
Karel Urbánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Egyptologové (1974) (filme de TV)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Petr Pospíchal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jan Kuželka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hana Bažantová
Os melhores filmes:
Klára a dva páni (1994) (filme de TV)
Chladné srdce (1996) (filme de TV)
Marie Růžička (1994) (filme de TV)