Realização:
Jaroslav HanušArgumento:
Anna JuráskováCâmara:
Petr PolákMúsica:
Petr HapkaElenco:
Marie Doležalová, Miroslav Táborský, Kryštof Hádek, Pavel Trávníček, Ljuba Krbová, Jitka Molavcová, Jan Jiráň, Jaroslava Kretschmerová, Lubomír Kostelka, Vlastimil Zavřel, Jiří Knot (mais)Elenco
Marie Doležalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři holky jako květ (2014) (gravação de teatro)
Šejdrem (2008) (filme de TV)
Princezna a písař (2014) (filme de TV)
Miroslav Táborský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Kryštof Hádek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Klec (2019) (filme de TV)
Pavel Trávníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Ljuba Krbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Jitka Molavcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilação de vídeos)
Jan Jiráň
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Praha stověžatá (2016) (gravação de teatro)
Sebevrah (1989) (gravação de teatro)
Vraždy a něžnosti (1999) (filme de TV)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Lubomír Kostelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Vlastimil Zavřel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jiří Knot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Miriam Kantorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Radana Herrmannová
Os melhores filmes:
Nezvěstný (2003) (filme de TV)
Rebelové (2001)
Sama v čase normálnosti (2010) (filme de TV)
Pavel Nový
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
S tebou mě baví svět (1982)
Blanka Zdichyncová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Abstinent (2019)
Ruth to vidí jinak (2004) (filme de TV)
Eliška a Damián (2023) (série)