Participam:
René Kekely (apresentador), Josef Maršálek, Michaela Kuklová, Tereza Bebarová, Alex Mynářová, Petra Hapková, Anna Julie Slováčková, Klára Samková, Jiří Kajínek, Lucie Bílá, Marie Tomsová (mais)participam
Jan Přeučil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Aneta Krejčíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Volha (2023) (série)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Petr Havlíček
Chéquia
Lukáš Kovanda
Checoslováquia
Roman Štolpa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (filme de TV)
Gambit (2000) (filme de TV)
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
Yvetta Blanarovičová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (filme de TV)
Sabina Laurinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Lyžař v parném létě (1984) (filme de TV)
Marta Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Jiří Mádl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Andrea Pomeje
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta do tmy (2023) (filme de TV)
Vražedné stíny (2022) (filme de TV)
Alpha Code (2020)
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Lucie Borhyová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Aleš Cibulka
Checoslováquia
Iva Pazderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři holky jako květ (2014) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Daniel Krejčík
Chéquia
Os melhores filmes:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (série)
Balada o pilotovi (2018) (filme de TV)
Kam motýli nelétají (2022)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Zakázaný člověk (2009) (filme de TV)
Natálie Grossová
Chéquia
Os melhores filmes:
Pepa (2018)
Společně sami (2024)
Stáří není pro sraby (2022)