Realização:
Michal BlaškoArgumento:
Jakub MedveckýCâmara:
Adam MachElenco:
Vita Smachelyuk, Gleb Kuchuk, Igor Chmela, Viktor Zavadil, Inna Žulina, Alena Mihulová, Gabriela Míčová, Klaudia Dudová, Jakub Koudela, Barbora Milotová (mais)Sinopses(1)
In a small Czech town, a Ukrainian immigrant learns three Roma neighbors have assaulted her son — then the full truth about the incident emerges. (Netflix)
Elenco
Vita Smachelyuk
Ucrânia
Os melhores filmes:
Obeť (2022)
Gleb Kuchuk
Ucrânia
Os melhores filmes:
Obeť (2022)
Igor Chmela
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Viktor Zavadil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Podezření (2022) (série)
Božena (2021) (série)
Alena Mihulová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Kráva (1993)
Operação Antropoide (2016)
Gabriela Míčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Proces (2013) (gravação de teatro)
Spílání publiku 2010 (2013) (gravação de teatro)
Klaudia Dudová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rédl (2018) (série)
La dona il·legal (2020)
Obeť (2022)
Jakub Koudela
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Barbora Milotová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Charlatão (2020)
Pouta (2009)
Ivan Urbánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Ilusionista (2006)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (filme de TV)
Sametoví vrazi (2005)
Tomáš Borůvka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Manželská tonutí (1996) (série)
Devatenáct klavírů (2008) (filme de TV)
Jakub Stich
Os melhores filmes:
Obeť (2022)
Špunti na vodě (2017)
Denisa Barešová
Chéquia
Os melhores filmes:
Podezření (2022) (série)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (gravação de teatro)
Nevinné lži (2013) (série)
Adrian Jastraban
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Elizaveta Maximová
Rússia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Podezření (2022) (série)
Lenka Andelová
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Volha (2023) (série)
Besídka 50 let Divadla SKLEP (2021) (gravação de teatro)
Jan Jurkovič
Os melhores filmes:
Obeť (2022)
Hranaři (2011)
Babovřesky (2013)
Markéta Coufalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Škola žen (2016) (gravação de teatro)
České století (2013) (série)
Vitalii Vorkhlik
Ucrânia