Realização:
Štěpán KozubArgumento:
Štěpán KozubCâmara:
Petr HrubešMúsica:
Michal SedláčekElenco:
Robin Ferro, Beáta Hrnčiříková, Vladimír Polák, Albert Čuba, Vladislav Georgiev, Štěpán Kozub, Lada Bělašková, Zuzana Truplová, Jiří Sedláček (mais)Elenco
Robin Ferro
Chéquia
Os melhores filmes:
Bull (2019) (gravação de teatro)
Ráno po tom (2019) (gravação de teatro)
Grand Prix (2022)
Beáta Hrnčiříková
Chéquia
Os melhores filmes:
Volným pádem (2021)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Vladimír Polák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bull (2019) (gravação de teatro)
Doktor Faustus (2016) (gravação de teatro)
Princezna zakletá v čase (2020)
Albert Čuba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Slyšení (2017) (gravação de teatro)
Bull (2019) (gravação de teatro)
Vladislav Georgiev
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slyšení (2017) (gravação de teatro)
S nadějí i bez ní (2014) (gravação de teatro)
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Štěpán Kozub
Chéquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bull (2019) (gravação de teatro)
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Lada Bělašková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Spravedlnost (2017) (série)
Konec masopustu (2012) (gravação de teatro)
Volným pádem (2021)
Zuzana Truplová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
S nadějí i bez ní (2014) (gravação de teatro)
Ruská zavařenina (2015) (gravação de teatro)
Jiří Sedláček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Kobova garáž (2003) (filme de TV)
Alena Sasínová-Polarczyk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slyšení (2017) (gravação de teatro)
S nadějí i bez ní (2014) (gravação de teatro)
Ráno po tom (2019) (gravação de teatro)
Yvona Stolařová
Chéquia
Os melhores filmes:
Aristokratka ve varu (2024)
Poslední aristokratka (2019)
Volným pádem (2021)
Markéta Haroková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pestré vrstvy (2013) (filme de TV)
Volným pádem (2021)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (filme de TV)
Michal Sedláček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Transky, body, vteřiny (2020) (gravação de teatro)
Volným pádem (2021)
Pavla Gajdošíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Transky, body, vteřiny (2020) (gravação de teatro)
Lukáš Oramus
Os melhores filmes:
Volným pádem (2021)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Kristýna Lipinová
Os melhores filmes:
Stíny v mlze (2022) (série)
Volným pádem (2021)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Jiří Krhut
Os melhores filmes:
Volným pádem (2021)
Marie Anna Kupcová
Os melhores filmes:
Vlny (2024)
Volným pádem (2021)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Jana Juříčková
Os melhores filmes:
Volným pádem (2021)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Anna Cónová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Doktor Faustus (2016) (gravação de teatro)
Zátopek (2021)