Realização:
Ivo NovákCâmara:
Jiří MacákMúsica:
Petr HapkaElenco:
Vlastimil Harapes, Jana Šulcová, Klára Pollertová-Trojanová, Jan Kačer, Jiří Kodet, Oldřich Vízner, Jan Přeučil, Zora Ulla Keslerová, Svatopluk Beneš (mais)Elenco
Vlastimil Harapes
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Marketa Lazarová (1967)
Jana Šulcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Klára Pollertová-Trojanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Podezření (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Kačer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
O Vale das Abelhas (1967)
O Anjo da Morte (1963)
Jiří Kodet
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Oldřich Vízner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Postřižiny (1980)
Saturnin (1994)
Jan Přeučil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Zora Ulla Keslerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Skalpel, prosím (1985)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Perinbaba (1985)
Svatopluk Beneš
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Dobrý voják Švejk (1956)
Vladimír Kudla
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Po stopách krve (1969)
Lekce Faust (1994)
Proč? (1987)
Jana Dítětová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Stanislava Bartošová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Květa Fialová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Adolf Kohuth
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Duhová kulička (1985) (filme de TV)
Zlá krev (1986) (série)
Krajina s nábytkem (1986)
Dagmar Čárová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Viktor Veliký (1988) (filme de TV)
Setkání v červenci (1978)
O bílém jadýrku (1983) (filme de TV)
Libuše Geprtová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Hana Čížková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Marcela Martínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Viagem ao Fim do Universo (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Michal Pavlata
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Valentina Thielová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
O Boxeador e a Morte (1962)
Sněženky a machři (1982)