Realização:
Jaroslav SoukupCâmara:
Jaromír ŠofrMúsica:
Zdeněk BartákElenco:
Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Ivana Andrlová, Jiří Kalužný, Jiří Vala, Hana Talpová, Ilona Svobodová, Karolina Slunéčková, Karel Vochoč, Marcel Vašinka (mais)Elenco
Lukáš Vaculík
Checoslováquia
Sagvan Tofi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Ivana Andrlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (filme de TV)
Studentská balada (1986) (filme de TV)
Jiří Kalužný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Po rozvodu (1981) (filme de TV)
Vítr v kapse (1982)
Této noci v tomto vlaku (1984) (filme de TV)
Jiří Vala
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Hana Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Ilona Svobodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Karolina Slunéčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Karel Vochoč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (filme de TV)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Bronislav Poloczek
Polónia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Hotovo, konec! (2003) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Zdeněk Ornest
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Ferdinand Krůta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna (1967) (filme de TV)
Skřivánci na niti (1969)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Karel Augusta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Robert Vrchota
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Zora Ulla Keslerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Skalpel, prosím (1985)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Perinbaba (1985)
Karel Gult
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Václav Neužil st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naděje (1963)
A Ponte da Remagen (1969)
Božská Ema (1979)
Kateřina Lírová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Oeste nada de novo (1979) (filme de TV)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Záchvěv strachu (1984)