Realização:
Jaroslav SoukupCâmara:
Vladimír HolomekMúsica:
Zdeněk BartákElenco:
Ladislav Potměšil, Jaroslav Sypal, Ivan Gübel, Jana Synková, Petra Martincová, Miroslav Moravec, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský ml., Simona Krainová (mais)Sinopses(1)
The sequel to Jaroslav Soukup's crazy comedy. This coarse and absurd farce set in Prague's police academy loosely pick things up where the original left off and, once again, relies heavily on slapstick. In its best moments the movie makes room for the comic talents of star Ladislav Potměšil. (texto oficial do distribuidor)
Elenco
Ladislav Potměšil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Jaroslav Sypal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (filme de TV)
Ivan Gübel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Bumerang (1996)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Jana Synková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Petra Martincová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Den dobrých skutků (2001) (filme de TV)
Byl jednou jeden polda (1995)
Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997)
Miroslav Moravec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Pozor, vizita! (1981)
Václav Mareš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (filme de TV)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Rudolf Hrušínský ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Simona Krainová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Viktor Vrábek
Os melhores filmes:
Hana Gregorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (série)
Vianočné oblátky (1977) (filme de TV)
Radka Stupková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Lékaři (1988) (filme de TV)
O štěstí a kráse (1986) (filme de TV)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Tomáš Matonoha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Abelhas Selvagens (2001)
Probudím se včera (2012)
Radim Kalvoda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
Richard III. (2002) (gravação de teatro)
Miroslav Nohýnek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Rudolf Hrušínský nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Krvavý román (1993)
Jan Hraběta
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (gravação de teatro)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (gravação de teatro)
Akt (1997) (gravação de teatro)
Viktor Vrabec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední motýl (1990)
Dvě z Paříže (1988) (filme de TV)
Lyžař v parném létě (1984) (filme de TV)
Eduard Pergner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nikdo se nebude smát (1965)
Ženu ani květinou neuhodíš (1966)
Svatba upírů (1993)