Povstalecká história
Realização:
Andrej LettrichCâmara:
Tibor BiathMúsica:
Svetozár StračinaElenco:
Štefan Kvietik, Emília Vášáryová, Július Vašek, Michal Gučík, Dušan Jamrich, Michal Dočolomanský, Vladimír Brabec, Elo Romančík, Radoslav Brzobohatý, Otakar Brousek st., Svatopluk Matyáš (mais)Elenco
Štefan Kožka
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Nepokojná láska (1975) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Ján Bzdúch
Checoslováquia
As melhores séries:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Alexander Kučerenko
União Soviética
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Jaroslav Vrzala
Checoslováquia
As melhores séries:
...a teraz sa rozhodni (1980) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Škola detektívky (1989) (série)
Václav Stýblo
Checoslováquia
As melhores séries:
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Sanitka (1984) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Vladimír Durdík ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Nech žije deduško (1978) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ivan Letko
Checoslováquia
As melhores séries:
V tieni vlkov (1971) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Neporaziteľná Vilma (1976) (série)
Andrej Hryc
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Klaus-Peter Thiele
Reich Alemão
As melhores séries:
Archiv des Todes (1980) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Polizeiruf 110 (1971) (série)
Vladimír Kostovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
Anna Javorková
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Nepokojná láska (1975) (série)
Ján Mildner
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
Miesto v dome (1976) (série)
Sylvia Turbová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
Tři spory (1981) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Anton Mrvečka
Checoslováquia
As melhores séries:
Naši synovia (1975) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Zuzana Kocúriková
Checoslováquia
As melhores séries:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (série)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Teodor Piovarči
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Nepokojná láska (1975) (série)
Ľubomír Paulovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Lajna (2017) (série)
Ivan Palúch
República Eslovaca
As melhores séries:
Naši synovia (1975) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Vladimír Oktávec
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Štúrovci (1991) (série)
Povstalecká história (1984) (série)
Martin Huba
República Eslovaca
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)