Realização:
Karel SmyczekArgumento:
Milan LežákCâmara:
Jiří MacákMúsica:
Emil ViklickýElenco:
Vladimír Javorský, Yvetta Kornová, Petr Čepek, Michal Suchánek, Jiří Langmajer, Lubomír Kostelka, Evald Schorm, Pavlína Mourková, Markéta Fišerová (mais)Elenco
Vladimír Javorský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Yvetta Kornová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Pozor, vizita! (1981)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Petr Čepek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Lubomír Kostelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Evald Schorm
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Festa e os Convidados (1966)
Žert (1968)
Krajina s nábytkem (1986)
Pavlína Mourková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Markéta Fišerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (filme de TV)
Jako listy jednoho stromu (1979) (filme de TV)
Marcela Martínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Viagem ao Fim do Universo (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Eugen Jegorov
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Na samotě u lesa (1976)
Smrt krásných srnců (1986)
Monika Horáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
Slané bonbóny (1985)
Povídka s dobrým koncem (1988) (filme de TV)
Gabriela Wilhelmová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Iva Hüttnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (filme de TV)
Barbora Srncová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Utopím si ho sám (1989) (filme de TV)
Lotrando a Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Monika Foris Kvasničková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zámek v Čechách (1993) (filme de TV)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Krajina s nábytkem (1986)
Ivana Chýlková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (gravação de teatro)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Marie Durnová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Skalpel, prosím (1985)
Josef A. Stehlík
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Valerie Kaplanová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (filme de TV)