Realização:
Juraj ŠajmovičCâmara:
Vladimír HolomekMúsica:
Michal ŠupákElenco:
Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Veronika Divišová, Pavel Nový, Martin Maxa, Nela Boudová, Štěpán Tuček, Klára Jandová, Milan Šteindler, Martina Hudečková (mais)Streaming (1)
Elenco
Lukáš Vaculík
Checoslováquia
Jitka Ježková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (gravação de teatro) - narrador
Veronika Divišová
Chéquia
Os melhores filmes:
Volha (2023) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Božena (2021) (série)
Pavel Nový
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
S tebou mě baví svět (1982)
Martin Maxa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Kleopatra (2003) (gravação de teatro)
Das Martyrium des heiligen Sebastian (1984) (filme de TV)
Nela Boudová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (série)
Štěpán Tuček
Chéquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Společně sami (2024)
Klára Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
The Trial (1993)
O svatební krajce (2003) (filme de TV)
Sokoliar Tomáš (2000)
Milan Šteindler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Martina Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Habermannův mlýn (2010)
Vlasta Žehrová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Roman Skamene
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Vendula Křížová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Devadesátky (2022) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Miloš Knor
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (gravação de teatro)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Andílek na nervy (2015)
Vladimír Hron
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott 2005 (2005) (concerto)
Tady hlídáme my (2021)
Tadeáš Říha
Chéquia
Os melhores filmes:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
A Criança Nº44 (2015)
Os Últimos Cavaleiros (2015)
Daniel Ferenc
Os melhores filmes:
Tady hlídáme my (2021)