participam
Filip Kaňkovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
...a bude hůř (2007)
Radúz Mácha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Manon Lescaut (2021)
Očitý svědek (2021)
Anna Fialová
Chéquia
Os melhores filmes:
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Očitý svědek (2021)
Eva Podzimková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Fair Play (2014)
Anna Kameníková
Chéquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Nevinnost (2011)
Božena (2021) (série)
Jana Plodková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Němá tajemství (2023)
Vratné lahve (2007)
Jan Hájek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Zlatá šedesátá (2015) (gravação de teatro)
České století (2013) (série)
Jakub Žáček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Sombra (2012)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Schmitke (2014)
Jan Bidlas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Podezření (2022) (série)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Igor Orozovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Její pastorkyně (2012) (gravação de teatro)
Anna Fixová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
P.F. 77 (2003) (filme de TV)
Vysoká hra (2020) (filme de TV)
Zakázaný člověk (2009) (filme de TV)
Patricie Pagáčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Janek Rubeš
Checoslováquia
Ivan Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Martin Myšička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Magdalena Sidonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Racek (1996) (gravação de teatro)
Babí léto (2001)
Občanský průkaz (2010)
Petr Čtvrtníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Sinal de Alerta (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Jiří Černý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Karel Kovář
Chéquia
Trang Do Thu
Vietname
Os melhores filmes:
Na střeše (2019)