Realização:
Miloslav ŠmídmajerCâmara:
Peter BeňaMúsica:
Čeněk KavečkaElenco:
David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Milan Šteindler, Tereza Srbová, Pavel Rímský, Eva Holubová (mais)Sinopses(1)
A team of detectives bumbles and fumbles their way through an investigation that involves murder, blackmail and possibly someone they know. (Netflix)
Elenco
David Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Hana Vagnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Herec (2020) (série)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (filme de TV)
Ďáblova lest (2009) (série)
Martin Pechlát
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Proces (2013) (gravação de teatro)
Audience u královny (2021) (gravação de teatro)
Lukáš Příkazký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Miroslav Táborský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Milan Šteindler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Tereza Srbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Promessas Perigosas (2007)
Uma Traição Necessária (2018)
360 (2011)
Pavel Rímský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Krvavá svatba (1987) (gravação de teatro)
Eva Holubová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Knoflíkáři (1997)
Martin Myšička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Petra Jungmanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Koločava (2002) (gravação de teatro)
Jakub Štáfek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Pavla Beretová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Anna Polívková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (gravação de teatro)
Lenka Krobotová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Klára Issová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (gravação de teatro)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Filip Kaňkovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
...a bude hůř (2007)
Denisa Pfauserová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na střeše (2019)
Nabarvené ptáče (2019)
Colette (2013)
Michal Čoudek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Pavel Krumpár
Os melhores filmes:
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Za vším hledej ženu (2022)