Realização:
Jaroslav DudekArgumento:
Miloš MacourekCâmara:
Jindřich NovotnýMúsica:
Ladislav ŠtaidlElenco:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Petr Čepek, Miloš Kopecký, Aleš Procházka, Dana Vávrová, Jiří Adamíra, Jana Brejchová, Žaneta Fuchsová, Petr Nárožný (mais)Episódios(6)
-
Vynález století (E01)
-
Ďábelský úkol (E02)
-
Génius se vrací (E03)
-
Katastrofální omyl (E04)
-
Osudný zločin (E05)
-
Příjemná ztráta (E06)
Elenco
Jan Faltýnek
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Miriam Chytilová
Checoslováquia
As melhores séries:
Chalupáři (1975) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Milan Neděla
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Arabela (1980) (série)
Frankensteins Tante (1987) (série)
Zdeněk Dítě
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Gagman (1987) (série)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
As melhores séries:
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Anča a Pepík (2017) (série)
Gagman (1987) (série)
Tři spory (1981) (série)
Naďa Konvalinková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jiří Lábus
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Arabela (1980) (série)
František Filipovský
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Radka Stupková
Checoslováquia
Růžena Merunková
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Zahrada (1974) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Vlastimil Bedrna
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabela (1980) (série)
Gagman (1987) (série)
Jan Novák
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Písečná potvůrka (1985) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
František Husák
Checoslováquia
As melhores séries:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Robert Vrchota
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Jana Robenková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Gustav Bubník
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři spory (1981) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Vladimír Hrubý
Checoslováquia
As melhores séries:
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Arabela (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jana Vaňková
Checoslováquia
As melhores séries:
Moje kone vrané (1980) (série)
Země úsměvů a snů (1970) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
Gustav Nezval
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
F. L. Věk (1970) (série)