Realização:
Zdeněk ZelenkaArgumento:
Jiří HubačCâmara:
Vladimír OpletalElenco:
Jan Šťastný, Tereza Brodská, Josef Somr, Ondřej Vetchý, Jiří Schmitzer, František Řehák, Viktor Preiss, Václav Postránecký, František Němec, Bořivoj Navrátil, Petr Kostka, Jaroslav Kepka (mais)Episódios(3)
Elenco
Eliška Balzerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (série)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Alena Sasínová-Polarczyk
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Veronika Forejtová
Reich Alemão
As melhores séries:
Arrowsmith (1997) (série)
Tybys (1979) (série)
Strážce duší (2005) (série)
Viktor Maurer
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Stanislav Šárský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Lajna (2017) (série)
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Alexandra Gasnárková
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Kamil Halbich
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Fišar
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Oběti (1999) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jan Nemejovský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Atlantic Crossing (2020) (série)
Charité (2017) (série)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (série)
Štěpánka Ranošová
Checoslováquia
As melhores séries:
Kamenný řád (1975) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Jiří Zobač
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Arrowsmith (1997) (série)
Miroslav Rataj
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Vedlejší produkt (2024) (série)
Tomáš Krejčíř
Checoslováquia
As melhores séries:
Napoléon (2002) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Vladimír Hrabal
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Totems (2022) (série)
Eva Režnarová
Checoslováquia
As melhores séries:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Kostas Zerdaloglu
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Barbora Kodetová
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Filhos de Duna (2003) (série)
Vladimír Čapka
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Radek Škvor
Checoslováquia
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Arrowsmith (1997) (série)