Ulicy razbitych fonarej - Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) (temporadas)
Realização:
Виктор БутурлинCâmara:
Yuriy ShaygardanovMúsica:
Andrey SigleElenco:
Aleksey Nilov, Aleksandr Polovtsev, Sergey Selin, Mikhail Trukhin, Yuriy Kuznetsov, Aleksey Zubarev, Aleksandr Bolshakov, Анна Табанина, Lidiya Dorotenko, Anastasiya Melnikova (mais)Elenco
Aleksey Nilov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Polovtsev
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Selin
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Trukhin
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Děti Arbata (2004) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Yuriy Kuznetsov
União Soviética
As melhores séries:
Ladoga (2014) (série)
Cidade dos Mortos (2019) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Zubarev
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Bolshakov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Анна Табанина
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Lidiya Dorotenko
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Anastasiya Melnikova
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Aleksandr Samokhin
União Soviética
As melhores séries:
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Константин Фролов
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Boris Cherdyntsev
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Igor Shibanov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Yuriy Trunilov
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Kirill Ulyanov
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Aleksey Zubarev
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Matvee
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Dezhonov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)