Ulicy razbitych fonarej - Ulicy razbitych fonarej 12
(temporadas)- Ulitsy razbitykh fonarey 12 (mais)
Episódios(36)
-
Konserž bez vrednych privyček (S12E01)
-
Duračok (S12E02)
-
Komnata smecha (S12E03)
-
Prizrak (S12E04)
-
Černaja vdova (S12E05)
-
Razoblačenije (S12E06)
-
Šokovaja těrapija (S12E07)
-
Něudačnyje proby (S12E08)
-
Šumnyj sosed (S12E09)
-
Sumka s podskazkami (S12E10)
-
Stěčenije obstojatělstv (S12E11)
-
Sbyvšejesja prokljatije (S12E12)
-
Děň učitělja (S12E13)
-
Jastreb vernulsja (S12E14)
-
Fotograf po vyzovu (S12E15)
-
Pogibšij svidětěl (S12E16)
-
Krasavčik (S12E17)
-
Sdělka po nědvižimosti (S12E18)
-
Dvojnoj zakaz (S12E19)
-
Nasledniki (S12E20)
-
Podkidyš (S12E21)
-
Iděalnyj zagar (S12E22)
-
Nachodka (S12E23)
-
Surrogatnaja ljubov (S12E24)
-
Letitě, golubi! (S12E25)
-
Cezar (S12E26)
-
Posledňaja smena (S12E27)
-
Za mnoj poslednij taněc (S12E28)
-
Zakonnik (S12E29)
-
Rokovoj diagnoz (S12E30)
Elenco
Mikhail Trukhin
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Děti Arbata (2004) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Evgeniy Dyatlov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oleg Andreev
Alemanha Oriental
As melhores séries:
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Georgiy Shtil
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Lidiya Dorotenko
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Владимир Постников
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Tatyana Ivanova
União Soviética
As melhores séries:
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuriy Galtsev
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Игорь Драка
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Tyutryumov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Sutyrin
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Gennadiy Menshikov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Kremeň (2012) (série)
Лариса Луста
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Галина Сумина
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Artyom Karasyov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Palamarchuk
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Viktor Vybrienko
As melhores séries:
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Marusin
União Soviética
As melhores séries:
Bělaja gvardija (2012) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Marina Domozhirova
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Averkov
União Soviética
As melhores séries:
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)