Realização:
Miroslav BalajkaCâmara:
Roman PavlíčekElenco:
Milena Steinmasslová, Miroslav Noga, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Klárka Tláskalová, Marián Beník, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Jiří Plamínek, Kateřina Pospíšilová, Marie Kadlecová (mais)Episódios(14)
-
Jak jsme se vším praštili (S03E01)
-
Jak se Elis postavila globalizaci (S03E02)
-
Jak se v naší rodině rozmohlo kuplířství (S03E03)
-
Jak jsme závodili (S03E04)
-
Jak jsme mechanizovali naši rostlinnou výrobu (S03E05)
-
Jak jsme se stali závisláky (S03E06)
-
Jak jsme se vzbouřili (S03E07)
-
Jak jsme se léčili ze závislosti (S03E08)
-
Jak jsme mamince plnili její sen (S03E09)
-
Jak se nám ztracená dcera navrátila (S03E10)
-
Jak jsme se neodvážili zeptat (S03E11)
-
Jak jsem málem přišel o život (S03E12)
-
Jak jsme se všichni drbali (S03E13)
-
Jak kostky byly vrženy (S03E14)
Elenco
Jan Šantroch
As melhores séries:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Lenka Foglová
As melhores séries:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Náves (2006) (série)
Příkopy (2007) (série)
Karel Bělohradský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabela (1980) (série)
Otto Lackovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Oldřich Hrůza
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Oběti (1999) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Martin Učík
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Chlap (2022) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Bohdan Tůma
Checoslováquia
As melhores séries:
Největší z Pierotů (1990) (série)
Oběti (1999) (série)
Čtyřlístek (2024) (série)
Otmar Brancuzský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Josef Beck
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Útěk do Budína (2003) (série)
Karel Urbánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Ivo Pelant
Checoslováquia
As melhores séries:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Lucie Březovská
As melhores séries:
Pět mrtvých psů (2016) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Místo nahoře (2004) (série)
Olga Lounová
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Obchoďák (2012) (série)
Jana Matějcová
Checoslováquia
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Hana Doulová-Krobotová
Checoslováquia
As melhores séries:
Největší z Pierotů (1990) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Zdeňka Keclíková
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Ach, ty vraždy! (2010) (série)
Lenka Horáková
As melhores séries:
Z hříček o královnách (1994) (série)
Oběti (1999) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Luděk Žilka
As melhores séries:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Bohéma (2017) (série)
Tátové na tahu (2018) (série)
Dana Špilauer Verzichová
Checoslováquia
As melhores séries:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Policie Modrava (2011) (série)