Câmara:
Marek DvořákMúsica:
Jiří HájekElenco:
Svatopluk Skopal, Taťjana Medvecká, Marek Němec, Marek Adamczyk, Jana Pidrmanová, Radek Holub, Andrea Daňková, Daniel Mavrov, František Jílek (mais)Episódios(13)
-
Malorážka (E01)
-
Chrastítko (E02)
-
Miláček (E03)
-
Dort (E04)
-
Michalova smrt (E05)
-
Svatopluk Ocásek (E06)
-
Ema (E07)
-
Vdovská metoda (E08)
-
Noc s háčkem (E09)
-
Únos jako řemen (E10)
-
Čumáček to zařídí (E11)
-
Evina nevina (E12)
-
Tři králové (E13)
Elenco
Milan Šindelář
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Jana Gýrová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lucie Šteflová
Chéquia
As melhores séries:
Chlap (2022) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Marek Holý
Checoslováquia
Alice Šnirychová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři králové (1998) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Jan Šrámek
As melhores séries:
Agent v kapse (2017) (série)
Polda (2016) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
David Punčochář
Checoslováquia
As melhores séries:
Bez vědomí (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Rapl (2016) (série)
Bohdana Pavlíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Doktor Martin (2015) (série)
Arnošt Goldflam
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Aneta Kernová
Chéquia
As melhores séries:
Táta v nesnázích (2023) (série)
Oktopus (2023) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Lucie Vopatová
Checoslováquia
As melhores séries:
Chlap (2022) (série)
Jitřní záře (2022) (série)
Bohéma (2017) (série)
Pavel Schönwälder
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Extraktoři (2023) (série)
Světlu vstříc (2018) (série)
Josef Horák
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
První republika (2014) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Štepán Dostal
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
#martyisdead (2019) (série)
Pět let (2022) (série)
Daniel Pečenka
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Milan Lorenzo Koritják
Chéquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Chlap (2022) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Marek Dobeš
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Boris Búrik
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Tomáš Lněnička
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Tomáš Blažek
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Specialisté (2017) (série)