Câmara:
Marek DvořákMúsica:
Jiří HájekElenco:
Svatopluk Skopal, Taťjana Medvecká, Marek Němec, Marek Adamczyk, Jana Pidrmanová, Radek Holub, Andrea Daňková, Daniel Mavrov, František Jílek (mais)Episódios(13)
-
Malorážka (E01)
-
Chrastítko (E02)
-
Miláček (E03)
-
Dort (E04)
-
Michalova smrt (E05)
-
Svatopluk Ocásek (E06)
-
Ema (E07)
-
Vdovská metoda (E08)
-
Noc s háčkem (E09)
-
Únos jako řemen (E10)
-
Čumáček to zařídí (E11)
-
Evina nevina (E12)
-
Tři králové (E13)
Elenco
Hana Igonda Ševčíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Z hříček o královnách (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Alexandr Postler ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Petr Halíček
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Kamila Valůšková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Josef Hervert
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Michal Kern
Checoslováquia
As melhores séries:
Případ Roubal (2021) (série)
Stylista (2018) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Eliška Lásková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyšehrad (2016) (série)
Single Man (2017) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Petr Dohnal
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Sanitka (1984) (série)
Vladimír Čapka
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Josef Carda
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Tři králové (1998) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Ivana Lokajová
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Martin Hofmann
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
MOST! (2019) (série)
Ochránce (2021) (série)
Natálie Grossová
Chéquia
As melhores séries:
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Slunečná (2020) (série)
Přístav (2015) (série)
Aleš Procházka
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Duch (2022) (série)
Petr Semerád
As melhores séries:
Hunters (2020) (série)
Crossing Lines (2013) (série)
Whiskey Cavalier (2019) (série)
Mária Dolanská
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Eliška Balzerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (série)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Sára Donutilová
Chéquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Single Lady (2017) (série)
Petr Bucháček
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Duch (2022) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)