Temporadas(2) / Episódios(114)
Elenco
Josef Kuhn
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Zuzana Zlatohlávková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Václav Helšus
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ivo Šmoldas
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Mazalové (2014) (série)
Svatopluk Schuller
Checoslováquia
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Eliška Lásková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyšehrad (2016) (série)
Single Man (2017) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Daniel Kadlec
As melhores séries:
Život je hra (2018) (série)
Iveta (2022) (série)
Tátové na tahu (2018) (série)
Zdeněk Stadtherr
Checoslováquia
As melhores séries:
Devadesátky (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Petr Surmaj
As melhores séries:
Policajti z centra (2012) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Jan Surmaj ml.
As melhores séries:
Krejzovi (2018) (série)
Vojtěch Lavička
As melhores séries:
Škoda lásky (2013) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Marie Durnová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Rapl (2016) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Petr Florián
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Expozitura (2009) (série)
Natálie Topinková
As melhores séries:
Temný Kraj (2017) (série)
Lynč (2018) (série)
Specialisté (2017) (série)
Libuše Fanturová
As melhores séries:
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Náměstíčko (2004) (série)
Petr Dohnal
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Sanitka (1984) (série)
Hana Seidlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Jan Battěk
Checoslováquia
As melhores séries:
Ať žijí rytíři! (2010) (série)
Boží mlýny (2021) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Petr Cemper
Chéquia
As melhores séries:
První republika (2014) (série)
Stopy života (2013) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Tomas Sean Pšenička
Irlanda
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Chlap (2022) (série)