Episódios(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Elenco
Barbora Šťastná
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Kapitán Exner (2017) (série)
Stopy života (2013) (série)
Markéta Hrubešová
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Indiana Jones - Crónicas da Juventude (1992) (série)
Natálie Halouzková
Chéquia
As melhores séries:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Polda (2016) (série)
Špunti na cestě (2022) (série)
Kryštof Zapletal
Chéquia
As melhores séries:
Krejzovi (2018) (série)
Svatby v Benátkách (2014) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Natálie Sadloňová
As melhores séries:
Krejzovi (2018) (série)
Kristýna Kociánová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Doktor Martin (2015) (série)
Jakub Štěpán
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Claudie Černá
As melhores séries:
Černé vdovy (2019) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Amelie Pokorná
Chéquia
As melhores séries:
Nevinné lži (2013) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Radim Novák
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Václav Rašilov
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Dominika Býmová
Checoslováquia
As melhores séries:
MOST! (2019) (série)
Rapl (2016) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Tina Pletánková
Checoslováquia
As melhores séries:
Krejzovi (2018) (série)
Tereza Vodochodská
As melhores séries:
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Slunečná (2020) (série)
Adéla Press
As melhores séries:
Dáma a Král (2017) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Slunečná (2020) (série)
Hana Sršňová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Jaroslav Someš
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Případy podporučíka Haniky (1989) (série)
Ivan Vodochodský
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Polda (2016) (série)
Půlnoční zpověď (2023) (série)
David Steigerwald
Checoslováquia
As melhores séries:
Chicago Fire (2012) (série)
Rapl (2016) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Petr Stehlík
As melhores séries:
Herec (2020) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Dáma a Král (2017) (série)