Episódios(80)
-
Šťastná myšlenka (S01E31)
-
První polibek je nejsladší (S01E32)
-
Štěstí ve spreji (S01E33)
-
Láska kvete v každém věku (S01E34)
-
Rodinná fotka (S01E35)
-
Smutná princezna (S01E36)
-
Čáp, vrány a dudlíky (S01E37)
-
Host do domu (S01E38)
-
Dědictví po tetičce (S01E39)
-
Reality show (S01E40)
-
Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (S01E41)
-
Hoří, má panenko (S01E42)
-
Zloděj a veterinář (S01E43)
-
Rodinný klan (S01E44)
-
Klidné spaní (S01E45)
-
Bez brýlí se brýle špatně hledají (S01E46)
-
Přírůstek do rodiny (S01E47)
-
Táta bez sukní (S01E48)
-
Upír nebo král (S01E49)
-
Víno, ženy, zpěv (S01E50)
-
Každý svého štěstí strůjcem (S01E51)
-
Konečně šťastná (S01E52)
-
Klec nám spadla (S01E53)
-
Na koho se můžeš spolehnout (S01E54)
-
Hladový jako herec (S01E55)
-
Obranná reakce (S01E56)
-
Druhá šance (S01E57)
-
Tibetská harmonie duše (S01E58)
-
Klíč ke štěstí (S01E59)
-
Čau lásko (S01E60)
Elenco
Zdenka Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Jana Hermachová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Lékárníkových holka (1996) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Ententýky (2012) (série)
Martin Sobotka
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Oběti (1999) (série)
Helena Karochová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Tereza Nekudová
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Volha (2023) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Radek Bár
As melhores séries:
Dáma a Král (2017) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Specialisté (2017) (série)
Robert Tyleček
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Petr Reidinger
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Atentát (2015) (série)
Marta Hrachovinová
Checoslováquia
As melhores séries:
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Moonacre (1994) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Lukáš Král
As melhores séries:
Genius (2017) (série)
České století (2013) (série)
První republika (2014) (série)
Martin Ešpandr
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bohéma (2017) (série)
Linka (2019) (série)
Jiří Konvalinka
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vodník (2019) (série)
Josef Kuhn
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Jiří Ployhar ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Zuzana Zlatohlávková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Václav Helšus
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ivo Šmoldas
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Mazalové (2014) (série)
Svatopluk Schuller
Checoslováquia
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Eliška Lásková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyšehrad (2016) (série)
Single Man (2017) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Daniel Kadlec
As melhores séries:
Život je hra (2018) (série)
Iveta (2022) (série)
Tátové na tahu (2018) (série)