Episódios(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Elenco
Zdenka Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Jana Hermachová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Lékárníkových holka (1996) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Ententýky (2012) (série)
Martin Sobotka
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Oběti (1999) (série)
Helena Karochová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Tereza Nekudová
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Volha (2023) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Radek Bár
As melhores séries:
Dáma a Král (2017) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Specialisté (2017) (série)
Robert Tyleček
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Petr Reidinger
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Atentát (2015) (série)
Marta Hrachovinová
Checoslováquia
As melhores séries:
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Moonacre (1994) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Lukáš Král
As melhores séries:
Genius (2017) (série)
České století (2013) (série)
První republika (2014) (série)
Martin Ešpandr
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bohéma (2017) (série)
Linka (2019) (série)
Jiří Konvalinka
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vodník (2019) (série)
Josef Kuhn
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Jiří Ployhar ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Zuzana Zlatohlávková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Václav Helšus
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ivo Šmoldas
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Mazalové (2014) (série)
Svatopluk Schuller
Checoslováquia
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Eliška Lásková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyšehrad (2016) (série)
Single Man (2017) (série)
Poldové a nemluvně (2020) (série)
Daniel Kadlec
As melhores séries:
Život je hra (2018) (série)
Iveta (2022) (série)
Tátové na tahu (2018) (série)