Episódios(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Elenco
Tomáš Kořének
As melhores séries:
Lajna (2017) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Dáša Kouřilová
Checoslováquia
As melhores séries:
Lajna (2017) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jana Galinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Volha (2023) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Roman Vojtek
Checoslováquia
Michal Kern
Checoslováquia
As melhores séries:
Případ Roubal (2021) (série)
Stylista (2018) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Petr Konáš
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Duch (2022) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Dominick Benedikt
Chéquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Duch (2022) (série)
Marie Renčová Kružíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Sever (2019) (série)
Polda (2016) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Pavel Řezníček
Checoslováquia
As melhores séries:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Ochránce (2021) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Petr Vojnar
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Michal Zelenka
Checoslováquia
As melhores séries:
Genius (2017) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Martina Hudečková
Checoslováquia
As melhores séries:
Škola za školou (1981) (série)
Cirkus Humberto (1988) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Simona Postlerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ladislav Frej st.
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Martin Hlubocký
Chéquia
Josef Hervert
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Pavla Bečková
Chéquia
As melhores séries:
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Anna Jiřina Daňhelová
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Profesor T. (2018) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Ernesto Čekan
Checoslováquia
As melhores séries:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
1864 (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Petr Vondráček
Checoslováquia
As melhores séries:
Tribes of Europa (2021) (série)
První republika (2014) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)