Realização:
Dušan KleinArgumento:
Ladislav FuksCâmara:
Jiří StöhrMúsica:
Svatopluk HavelkaElenco:
Eduard Cupák, Otakar Brousek st., Blanka Waleská, Jana Preissová, Milena Dvorská, Václav Postránecký, Josef Mixa, Jaroslava Tichá, Stanislav Zindulka (mais)Elenco
Eduard Cupák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Otakar Brousek st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Blanka Waleská
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Jana Preissová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Milena Dvorská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Václav Postránecký
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Josef Mixa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Škola otců (1957)
Hrátky s čertem (1956)
Jaroslava Tichá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Smuteční slavnost (1969)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Stanislav Zindulka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Ilja Prachař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Antonín Hardt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Bohumil Šmída
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Milan Sandhaus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Černí baroni (1992)
Kristove roky (1967)
Alena Kreuzmannová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Invenção Diabólica (1958)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jan Schánilec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (gravação de teatro)
Petrolejové lampy (1971)
Miloš Willig
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
Josef Karlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Racek (1976) (gravação de teatro)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jarmila Horská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Zatykač na královnu (1973)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)
Bohuslav Čáp
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Pyšná princezna (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Oldřich Velen
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)