Argumento:
Barbora SuchařípováCâmara:
Filip HavelkaParticipam:
Martin Dejdar (apresentador), Petr Vacek (apresentador), Bohumil Klepl, Dana Morávková, Václav Kopta, Ondřej Hejma, Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Libor Bouček, Daniela Písařovicová (mais)participam
Adéla Gondíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Klauni a vlastenci (1991) (filme de TV)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Matěj Ruppert
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Myši patří do nebe (2021)
Život k sežrání (2024)
Pupendo (2003)
Dalibor Gondík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Faust (1989) (filme de TV)
Monika Absolonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Malý princ (2018) (gravação de teatro)
Josef Alois Náhlovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sanatorium (2009) (gravação de teatro)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Aleš Háma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Periferie (1996) (filme de TV)
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
Jakub Wehrenberg
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (série)
Hidden in Silence (1996) (filme de TV)
Roman Šmucler
Checoslováquia
Sabina Remundová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Sedmero krkavců (2015)
Zdeněk Izer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (filme de TV)
Lukáš Hejlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (filme de TV)
Nikola Márová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kylián - Mosty času (2018) (gravação de teatro)
Louskáček - Vánoční příběh (2020) (gravação de teatro)
Romeo a Julie (2015) (gravação de teatro)
Michaela Maurerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
P.F. 77 (2003) (filme de TV)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (filme de TV)
Miroslav Hanuš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Pavel Nečas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Čaj u královny (2008) (gravação de teatro)