Modrý kód - Série 2 (2017) (temporadas)
Realização:
Jaromír PolišenskýCâmara:
Jakub CísařMúsica:
Dominik RenčElenco:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Igor Chmela, David Gránský, Kristýna Frejová, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Petr Konáš, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá, Mojmír Maděrič (mais)Elenco
Sabina Laurinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Igor Chmela
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Podezření (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
David Gránský
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Kristýna Frejová
Checoslováquia
Jana Stryková
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Legends (2014) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Marika Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Petr Konáš
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Sandra Nováková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Anastasia Chocholatá
Chéquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Lenka Termerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Arabela (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jakub Štěpán
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Urban
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Martin Sochor
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Eva Janoušková
Checoslováquia
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Stopy života (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Aneta Kailová
As melhores séries:
Modrý kód (2017) (série)
Roman Skamene
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bára Fišerová
As melhores séries:
Podezření (2022) (série)
Charité (2017) (série)
Strom pohádek (1987) (série)