Realização:
Jiří CharvátParticipam:
Michal Novotný (apresentador), Martin Zounar (apresentador), Michal Suchánek, Richard Genzer, Bronislav Kotiš, Agáta Hanychová, Uršula Kluková (mais)participam
Michal Novotný (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Famílie (2010) (gravação de teatro)
Martin Zounar (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případ Platfus (1985) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Bronislav Kotiš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Dick Whittington (1993) (filme de TV)
Kdyby tisíc klarinetů (1991) (gravação de teatro)
Agáta Hanychová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (filme de TV)
Druhý dech (1988) (série)
Uršula Kluková
Reich Alemão
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (filme de TV)
Valérie Zawadská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Ivana Jirešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (filme de TV)
Maroš Kramár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Chrobák v hlave (2014) (gravação de teatro)
Život bez konca (1982) (série)
Eygletiérovci (1986) (filme de TV)
Dana Morávková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (gravação de teatro)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Martin Sitta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Petra Černocká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (série)
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)
Kateřina Kristelová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Masseba (1989)
Alice Bendová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Báječná léta pod psa (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (série)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Jitka Ježková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (gravação de teatro) - narrador
Sandra Pogodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (filme de TV)
Vlasta Korec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zobani (1993) (filme de TV)
Modelky s.r.o. (2014)