Realização:
Jaroslav FuitCâmara:
Aleš HartMúsica:
Karel HavlíčekElenco:
David Matásek, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Petr Lněnička, Lucie Zedníčková, Pavel Doucek (mais)Episódios(16)
-
Dostihy smrti (S05E01)
-
Dobrý soused (S05E02)
-
Ryba (S05E03)
-
Jedna stopa (S05E04)
-
Absurdní divadlo (S05E05)
-
Poklad (S05E06)
-
Muž přes palubu (S05E07)
-
Pot a krev (S05E08)
-
Zahrádkáři (S05E09)
-
Logistika vraždy (S05E10)
-
Tygři (S05E11)
-
Tajemství jógy (S05E12)
-
Rána do zad (S05E13)
-
Anděl (S05E14)
-
Smrt z bazaru (S05E15)
-
Bříza na horách (S05E16)
Elenco
Ondřej Novák
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Genius (2017) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jaroslav Matějka
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Polda (2016) (série)
Lukáš Jůza
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Chlap (2022) (série)
Jan Plouhar
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Václav Veselý
Chéquia
As melhores séries:
Zrádci (2020) (série)
První republika (2014) (série)
Polda (2016) (série)
Pavel Landovský
As melhores séries:
Duch (2022) (série)
Polda (2016) (série)
Hořký svět (2022) (série)
Pavel Schönwälder
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Extraktoři (2023) (série)
Světlu vstříc (2018) (série)
Martin Simandl
As melhores séries:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Polda (2016) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Tereza Blažková
Chéquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Darina Ničová
Checoslováquia
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Kriminálka Anděl (2008) (série)
Specialisté (2017) (série)
Dita Zábranská
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Polda (2016) (série)
Richard Genzer
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Polda (2016) (série)
Pouť (2018) (série)
Marie Renčová Kružíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Sever (2019) (série)
Polda (2016) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Veronika Žilková
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Ochránce (2021) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Lenka Zahradnická
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ondřej Veselý
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Igor Orozovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Devadesátky (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Živé terče (2019) (série)
Kamil Švejda
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
MOST! (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Emil Linka
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Carta ao Rei (2020) (série)
Šéfka (2022) (série)