Realização:
Pepe MajeskýCâmara:
Vladimír ĎurčanskýParticipam:
Martin "Pyco" Rausch (apresentador), Zuzana Fialová, Dano Dangl, Mário "Kuly" Kollár, Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová, Michaela Čobejová (mais)participam
Martin "Pyco" Rausch (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prvý slovenský horor (2014)
Zuzana Fialová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Babí léto (2001)
Pokłosie (2012)
Pravidla lži (2006)
Dano Dangl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajinka (2000)
Normálny cvok (1996) (filme de TV)
TACHO (2010)
Mário "Kuly" Kollár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concerto)
Helena Krajčiová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Invalid (2023)
Pokoj v duši (2009)
Websterovi ve filmu (2022)
Barbora Švidraňová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zločin a trest (2015) (gravação de teatro)
Tančiareň (2013) (gravação de teatro)
Zmiešaná štvorhra (2020) (gravação de teatro)
Michaela Čobejová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na konci hry (2002) (filme de TV)
Manželstvo na cimpr - campr (1992) (filme de TV)
Dobrodinec (1991) (filme de TV)
Štefan Skrúcaný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concerto)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (gravação de teatro)
Modrá ruža (1996) (filme de TV)
Andrej Bičan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krysař (2000) (gravação de teatro)
Heloisa (1994) (filme de TV)
Veľmi starí obaja (1995) (filme de TV)
Emma Drobná
Eslováquia
Os melhores filmes:
Cuky Luky Film (2017)
Lukáš Adamec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lýra 50 (2016) (concerto)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concerto)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concerto)
Juraj Kemka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tolstoj a peniaze (2016) (gravação de teatro)
Nesmrteľní (2010) (série)
Idiot (2017) (gravação de teatro)
Viktor Vincze
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cuky Luky Film (2017)
Adela Vinczeová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concerto)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Katarína Knechtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concerto)
Juraj Šoko Tabaček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nikdy nehovor nikdy (2023)
Cuky Luky Film (2017)
Marta Sládečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A čo ja, miláčik? (1986) (filme de TV)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (filme de TV)
Ujo Váňa (1998) (gravação de teatro)
Kvetka Horváthová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Čo dievčatká nevedia (1990) (filme de TV)
Nela Pocisková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concerto)
Zuzana Kubovčíková-Šebová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Odvrátená strana mesiaca (2015) (gravação de teatro)
Ostrým nožom (2019)
Vojtech (2015)