Ohnivý kuře - Série 4 (2017) (temporadas)
Realização:
Libor KodadArgumento:
David LitvákCâmara:
Jakub ŠevčíkMúsica:
Tadeáš VěrčákElenco:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Alena Mihulová, Saša Rašilov nejml., Vilma Cibulková, Ondřej Pavelka, Josef Polášek, Otakar Brousek ml. (mais)Elenco
Jakub Prachař
Checoslováquia
As melhores séries:
sKORO NA mizině (2020) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Dolanský
Checoslováquia
As melhores séries:
Kukačky (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Kristýna Leichtová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři tygři (2019) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Lucie Polišenská
Checoslováquia
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Norbert Lichý
Checoslováquia
Alena Mihulová
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Tři králové (1998) (série)
Labyrint (2015) (série)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Vilma Cibulková
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Ondřej Pavelka
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Josef Polášek
Checoslováquia
As melhores séries:
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Komediograf (2003) (série)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Václav Kopta
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Barbora Seidlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Chlap (2022) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Jiří Hána
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Denisa Pfauserová
Checoslováquia
As melhores séries:
12 Monkeys (2015) (série)
Single Man (2017) (série)
Mordparta (2016) (série)
Ludmila Zábršová-Molínová
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Barbora Jánová
Checoslováquia
As melhores séries:
sKORO NA mizině (2020) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Labyrint (2015) (série)
Eva Perkausová
Chéquia
As melhores séries:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Znamení koně (2011) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Ernesto Čekan
Checoslováquia
As melhores séries:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
1864 (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Anastasia Chocholatá
Chéquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vyprávěj (2009) (série)