Realização:
Stanislav PárnickýCâmara:
Laco KrausMúsica:
Ľubica ČekovskáElenco:
Marek Geišberg, Pavol Višňovský, Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská, Kamil Mikulčík, Katarína Kolajová, Ivor Gogál, Jozef Švoňavský (mais)Elenco
Ján Dobrík
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Klamstvo (2023) (série)
Červené pásky (2020) (série)
Ľubica Očková
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
Ako som prežil (2009) (série)
Gabriela Marcinková
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Silvia Petöová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Susedia (2006) (série)
Chlapci a chlapi (1988) (série)
Juraj Hrčka
Checoslováquia
As melhores séries:
Hniezdo (2020) (série)
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Ivo Gogál
Checoslováquia
As melhores séries:
Alžbetin dvor (1986) (série)
Volha (2023) (série)
Oběti (1999) (série)
Vít Bednárik
Checoslováquia
As melhores séries:
Útěk do Budína (2003) (série)
Záchranári (2003) (série)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (série)
Jakub Rybárik
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
Ivan Krúpa
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Stano Král
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Marie Terezie (2017) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Lucia Vráblicová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Červené pásky (2020) (série)
Škriatok (1995) (série)
Vladislav Plevčík
Checoslováquia
As melhores séries:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (série)
Čas nádejí (2024) (série)
Víťaz (2023) (série)
Anna Jakab Rakovská
Eslováquia
As melhores séries:
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
Dunaj, k vašim službám (2023) (série)
Kuchyňa (2018) (série)
Attila Mokos
Checoslováquia
As melhores séries:
Bez vědomí (2019) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
1890 (2017) (série)
Ingrid Ištóková
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Ady Hajdu
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Tajné životy (2014) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Roman Poláčik
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Za sklom (2016) (série)
Róbert Jakab
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
Elena Kolek Spaskov
Macedónia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Kriminálka Kraj (2022) (série)
Delukse (2019) (série)
Juraj Ďurdiak
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Farebné rozprávky (1978) (série)