participam
David Suchařípa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Leoš Noha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (série)
Hana Křížková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Václav Kopta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (concerto) - apresentador
Petr Malásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Snowboarďáci (2004)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Dana Morávková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (gravação de teatro)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Josef Alois Náhlovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sanatorium (2009) (gravação de teatro)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Josef Mladý
Checoslováquia
Naďa Konvalinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Ivana Andrlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (filme de TV)
Studentská balada (1986) (filme de TV)
Rudolf Kubík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
A Knight's Tale (2001)
Hidden in Silence (1996) (filme de TV)
Karel Vágner
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Jakub Vágner
Checoslováquia
Josef Vágner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Muzikály Naruby (2022) (concerto)
Petra Černocká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (série)
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)
Ivana Jirešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (filme de TV)
Tomáš Trapl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Daniel Hůlka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Ilona Csáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Karel Svoboda 80 (2018) (concerto)