Realização:
Jan SvěrákArgumento:
Zdeněk SvěrákCâmara:
Vladimír SmutnýElenco:
Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Kateřina Kosová, Sabina Rojková, Gabriela Míčová, Oldřich Kaiser, Zuzana Norisová, Kamil Halbich, Zdeněk Svěrák (mais)Streaming (1)
Sinopses(1)
Three brothers leave their home to see the world. During their journey, young men as by miracle enter into famous fairy tales (Little Red Riding Hood, Sleeping Beauty, Twelve Months) and face traps, unexpected moments and even love in a sotry full of humour and songs. (texto oficial do distribuidor)
Elenco
Tomáš Klus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kazimír a Karolína (2010) (gravação de teatro)
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Vojtěch Dyk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (concerto)
Anděl Páně 2 (2016)
Zdeněk Piškula
Chéquia
Os melhores filmes:
Nevinné lži (2013) (série)
Božena (2021) (série)
Každý milion dobrý (2016) (filme de TV)
Kateřina Kosová
Os melhores filmes:
Deníček moderního fotra (2021)
Tři bratři (2014)
Sabina Rojková
Chéquia
Os melhores filmes:
Jako letní sníh (2021)
Marie Terezie (2017) (série)
Poslední cyklista (2014) (filme de TV)
Gabriela Míčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Proces (2013) (gravação de teatro)
Spílání publiku 2010 (2013) (gravação de teatro)
Oldřich Kaiser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
U Tlučhořů (2010) (gravação de teatro)
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Zuzana Norisová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sláva (2016) (gravação de teatro)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Kamil Halbich
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Zdeněk Svěrák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Záskok (1997) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Jan Holík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Ochránce (2021) (série)
České století (2013) (série)
David Matásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (série)
Audience u královny (2021) (gravação de teatro)
Lucie Maria Štouračová
Os melhores filmes:
Tři bratři (2014)
Petr Reidinger
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Švestka (2001) (gravação de teatro)
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (gravação de teatro)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Jitka Smutná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Miroslav Táborský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Ivana Chýlková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (gravação de teatro)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Alena Doláková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Metanol (2018) (filme de TV)
Vodník (2019) (série)
Jiří Lábus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (gravação de teatro)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)