Realização:
Vojtěch NouzákArgumento:
Honza DědekMúsica:
Xindl XParticipam:
Honza Dědek (apresentador), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (mais)participam
Gabriela Soukalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teroristka (2019)
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)
Hana Vagnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Herec (2020) (série)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (filme de TV)
Ďáblova lest (2009) (série)
Kamil Střihavka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Martin Procházka
Checoslováquia
Adela Vinczeová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concerto)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Robert Záruba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Děti Nagana (2023)
Smečka (2020)
Radek Štěpánek
Checoslováquia
Dominika Mesarošová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bastardi 2 (2011)
Natálie Kocábová
Checoslováquia
Ondřej Ruml
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Marek Ztracený
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concerto)
Kazma Kazmitch
Checoslováquia
Os melhores filmes:
ONEMANSHOW: The Movie (2023)
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Monika Absolonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Malý princ (2018) (gravação de teatro)
Josef Vojtek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (concerto)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Petra Hřebíčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Maryša (2010) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Tomáš Matonoha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Abelhas Selvagens (2001)
Probudím se včera (2012)
Ladislav Hruška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vánoční Kameňák (2015)
Iva Pazderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři holky jako květ (2014) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)