Realização:
Vojtěch NouzákArgumento:
Honza DědekMúsica:
Xindl XParticipam:
Honza Dědek (apresentador), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (mais)participam
Ilona Svobodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Tatiana Dyková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Milan Špalek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kabát - Noc v Edenu (2019) (concerto)
Radek Hurčík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kabát - Noc v Edenu (2019) (concerto)
Alice Nellis
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluneční stát (2005)
Jan Budař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Anna Šišková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Musíme si pomáhat (2000)
Ženské oddelenie (1991) (filme de TV)
Tolstoj a peniaze (2016) (gravação de teatro)
Milan Broum
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Zlatý slavík 1979 (1980) (concerto)
Matěj Dadák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
Adam Ondra
Chéquia
Marta Kubišová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Ladislav Frej st.
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Evžen Boček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední aristokratka (2019)
Jiří Krhut
Os melhores filmes:
Volným pádem (2021)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Martina Formanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Ta naše písnička česká II (1990)
Pan Tau (1988)
Kateřina Macháčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Rusalka (1975) (filme de TV)
Netopýr (1981) (filme de TV)
Barbora Šampalíková
Chéquia
Os melhores filmes:
iMucha Show (2022) (gravação de teatro)
Prezidentka (2022)
Markéta Děrgelová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Sombra (2012)
Vosto5: Pérák (2020) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Patrik Hezucký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muzzikanti (2017)