Realização:
Vojtěch NouzákArgumento:
Honza DědekMúsica:
Xindl XParticipam:
Honza Dědek (apresentador), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (mais)participam
Michaela Tomešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
Šejdrem (2008) (filme de TV)
Den dobrých skutků (2001) (filme de TV)
Roman Tomeš
Checoslováquia
Petr Vaněk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Vosto5: Pérák (2020) (gravação de teatro)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (gravação de teatro)
Jiří Suchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concerto)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Ota Baláž
Checoslováquia
Emanuele Ridi
Itália
Linda Rybová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Slečna Julie (1999) (gravação de teatro)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Annabelle
Chéquia
Jan Koller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Laco Deczi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kalamita (1980)
Milenci v roce jedna (1973)
Kateřina Brožová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Poprask na laguně (1996) (gravação de teatro)
Jacobowski a plukovník (1998) (gravação de teatro)
Mirai Navrátil
Japão
Os melhores filmes:
K poctě Davida Stypky (2023) (concerto)
Mirai - Turné 2021 (2021) (concerto)
Koncert pro Ukrajinu (2022) (concerto)
Viktor Tauš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Modré stíny (2016) (série)
Kanárek (1999)
Mahulena Bočanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Žena z Korinta (1986) (filme de TV)
Roman Ondráček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nestyda (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Denisa Barešová
Chéquia
Os melhores filmes:
Podezření (2022) (série)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (gravação de teatro)
Nevinné lži (2013) (série)
Luboš Veselý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Ivana Beláková
Checoslováquia