Episódios(23)
-
Jedna svatba, jeden pohřeb (S02E01)
-
Loučení s Milošem (S02E02)
-
Návraty a zvraty (S02E03)
-
Tajnosti a intriky (S02E04)
-
Velká sláva (S02E05)
-
Velká deziluze (S02E06)
-
Ukradené odhalení (S02E07)
-
Když dva jsou tři (S02E08)
-
Férovka se nekoná (S02E09)
-
V Počátkách opět a poprvé (S02E10)
-
Herecký výkon (S02E11)
-
Falešný důkaz (S02E12)
-
Falešní hráči (S02E13)
-
Hledání ztraceného vztahu (S02E14)
-
Nezájem (S02E15)
-
Výlety a úlety (S02E16)
-
O zmařených plánech (S02E17)
-
Sladké a hořké (S02E18)
-
Bramborová omluva (S02E19)
-
Počátecký smír (S02E20)
-
Divá Bára (S02E21)
-
S minulostí v zádech (S02E22)
-
Balada o počáteckém praseti (S02E23)
Elenco
Uršula Kluková
Reich Alemão
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Zdena Herfortová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Lucie Kožinová
As melhores séries:
Laskavý divák promine (1994) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Simona Vrbická
Checoslováquia
As melhores séries:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Miroslav Šimůnek
Checoslováquia
As melhores séries:
Crossing Lines (2013) (série)
Missing (2012) (série)
Přešlapy (2009) (série)
Jan Urban
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Radim Novák
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Ladislav Dvořák
As melhores séries:
Dvojka na zabití (2021) (série)
Slunečná (2020) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Andrej Lekeš
Chéquia
As melhores séries:
Doktoři z Počátků (2013) (série)
Lumír Tuček
Checoslováquia
As melhores séries:
Historky od krbu (1994) (série)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (série)
Gynekologie 2 (2007) (série)
Petr Halíček
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Zdeněk Piškula
Chéquia
As melhores séries:
Genius (2017) (série)
Lajna (2017) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Lenka Švejdová
As melhores séries:
Modrý kód (2017) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Doktoři z Počátků (2013) (série)
Vlasta Peterková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Leflík
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Doktor Martin (2015) (série)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (série)
Jindra Brendlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Polda (2016) (série)
Dobré zprávy (2022) (série)
Matyáš Bystroň
As melhores séries:
Specialisté (2017) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Doktoři z Počátků (2013) (série)
Kristýna Ryška
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Dana Klášterecká-Hradiláková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Až po uši (2014) (série)
Milada Janderová-Kratochvílová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)