participam
Olga Lounová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Román pro ženy (2004)
Lukáš Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Muži v naději (2011)
Bobule (2008)
Miroslav Etzler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Martin Zounar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případ Platfus (1985) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Petr Janda
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilação de vídeos)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Jana Paulová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (gravação de teatro)
Eva Pilarová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Zuzana je zase sama doma (1961) (filme de TV)
Marek Vašut
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (filme de TV)
La Vie en rose (2007)
Jan Čenský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Člověk proti zkáze (1989)
Kristýna Frejová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběh kmotra (2013)
Sjezd abiturientů (1999) (filme de TV)
Věrní abonenti (2001) (filme de TV)
Ladislav Frej st.
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Vladimír Kratina
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Ladislav Hampl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
David Suchařípa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Veronika Žilková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (série)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
Pavel Kikinčuk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S tvojí dcerou ne (1997) (gravação de teatro)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
České století (2013) (série)
Jindřiška Kikinčuková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nejkrásnější hádanka (2008)
Doktor od jezera hrochů (2010)
Babovřesky 2 (2014)